0 (216) 291 13 53
info@kulunkoglu.com
‘Kaliteli’

Külünkoğlu İnşaat her zaman daha iyisini hedefleyerek, inşa ettiği tüm projelerde modern mimarinin yanı sıra her bir metrekarenin hesabını yaparak müşterilerine daha verimli, daha kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır.

‘Tasarımsal’

Külünkoğlu İnşaat kullanabilirliği güçlü, çevre dostu teknoloji ve en son trendlere göre seçilmiş malzemeler ile tasarımsal yönüyle dikkat çeken projeler üreterek sektöre akılcı çözümler sunmaktadır.

‘Lider’

Geçmişten bugüne kadar edindiği tecrübe ile gerek çalışanları gerekse müşterileri ile sağlam bağlar kurarak, doğaya saygılı, sosyal yaşama katkıda bulunan, bulunduğu bölgenin değerine değer katan projelere imza atarak, inşaat ve gayrimenkul sektöründe LİDER firmalardan biri olmak…

‘Aile Yapısı’

Külünkoğlu İnşaat biz bilinci ile hareket ederek, tüm çalışanlarının bilgi ve yeteneklerini harmanlayarak, hedefe giden yolları, ekip ruhu ile birlikte belirler. Hedef kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, geniş bakış açısıyla değerlendirir. Müşterileri ile arasındaki bağı aile bağları gibi sağlam temeller üzerine inşa eder.

‘Ekonomik’

Külünkoğlu İnşaat ürettiği ve üreteceği projelerin değer kazanması amacı ile bulunduğu bölgenin gelecekteki gelişimini analiz ederek yatırım yapmaya değer, ekonomik, kar payı yüksek yapılar inşa eder.