0 (216) 291 13 53
info@kulunkoglu.com
Modern Yapılar, Sıcak Yuvalar…

1984 yılından beri yüze yakın projede binlerce konut ve ticari alan referansı olan aile grup şirketlerinde kazanılan tecrübeden sonra 2012 yılında sektöre yeni ve farklı bir soluk getirmek üzere İnşaat Mühendisi Cemil Külünkoğlu tarafından kurulan Külünkoğlu İnşaat değerlerinden ve hedeflerinden vazgeçmeden eser üretme misyonuna uygun projeler geliştirmektedir.

Külünkoğlu; günümüz ihtiyaçlarını karşılayabilmenin yanı sıra gelecekte de değerini artarak devam ettiren, modern, Türk aile yapısına uygun, sosyal alanları ile keyif dolu projeler inşa etmektedir.

Külünkoğlu, kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile kendini sürekli yenileyerek ve büyüyerek projelerini geliştirmektedir. İnşaat sektörünün büyük bir ivme kazandığı son yıllarda kuruluşundan itibaren yıllık ortalama %100 büyüme sağlayarak’ sektör ortalamasının çok üzerine çıkmış, değerlerinden ve prensiplerinden ödün vermeden istikrarlı bir büyüme grafiği çizmiştir.

Külünkoğlu; çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak amacıyla, doğa & çevre ile barışık, bulunduğu bölgenin değerini artıracak, yatırım yapmaya değer projeler inşa etmektedir.

Profesyonel ekibi ile inşaat sektörüne ve hedef kitlesine uygun, kullanışlı, değerli projeler inşa eden Külünkoğlu, gelecekte de dünya standartlarında yapılar üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sağlamaya devam edecektir.